Hakkımızda

1989 yılında Pırlantayla tanışan firmamız, 2015 yılından itibaren Kapalıçarşı da üretim atölyesi ve mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

 

  Fiyatlarımız mücevher piyasasında ki çoğu firmaya göre daha uygundur. Ürünlerimiz de kullandığımız tüm taşları (pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir vb.) ve altın hammaddesini yurtdışından kendimiz ithal ederek Kapalıçarşı da ki atölyelerimiz de kendimiz imal ediyor ve toptan fiyatına perakende olarak satışa sunuyoruz.

 

  Üstelik bütün ürünlerimiz ömür boyu garanti altında olup orijinal pırlanta sertifikasıyla birlikte gönderilmektedir. 

  

 Yılın çeşitli dönemlerinde indirim broşürlerinin ulusal gazetelerde (hürriyet, milliyet, sabah, vatan) dağıtımı sağlanarak evinize misafir oluyor ürünlerimizin detaylı bilgilerini ve fiyatlarını her zaman elinizin altında tutabileceğiniz bir mecra haline getiriyoruz.

 

  Her daim daha uygun fiyatlı, her daim müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutarak geniş bir yelpaze de ürünlerimizi büyük bir keyifle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 Gerek mağazamız da ki personelimiz, gerek atölyelerimizde özenle emek sarf eden değerli ustalarımız, gerekse internet ekibimizle dev bir aileyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için bu ailenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyorsunuz. Yenilikçi genç kadrosu ve atılımcı ruhuyla Pink Pırlanta olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Saygılarımızla

Pink Pırlanta

 

Crealive